67 376 ₴
Мотоблок WEIMA WM1100FЕ-6 DIFF (бензин 13 к.с., КПП 4+2) оснащена новою КПП, з можливістю пониження передач, відповідно ми маємо 4 передачі вперед і 2 передачі назад, встановлений двигун WEMA WM188FЕ (потужністю 13,0 к.с. ).
Мотоблок оснащений диференціальною ногою з розблокіраторами
В Україні на сьогоднішній день немає аналога цього мотоблоку, хоч він і є удосконаленою моделлю стандартного мотоблока WM1100. Тепер не потрібно купувати і встановлювати окремо ходозменшувач.
Мотоблок WEIMA WM1100FЕ-6 став більш маневрений, ним стало зручніше виконувати точні роботи, де потрібно з особливою акуратністю пройти по міжряддю обробивши не пошкодивши при цьому культуру. На зниженій передачі високий крутний момент дозволяє виконувати роботи навіть на важких грунтах, такі як викопування картоплі або підгортання. Крім того даний мотоблок, також має в комплектації разблокиратори - диференціальну ногу.
Всі моделі WEIMA 1100-6 мають важіль відключення валу відбору потужності, що дозволяє з легкістю запустити агрегат з встановленою косаркою, активною фрезою, помпою для перекачування води або копачкою, не прокручуючи вал з механізмом. Ті хто спробував в роботі, дійсно оцінили всі переваги нової моделі мотоблока WEIMA 1100F-6 Diff .
На стандартних колесах 4,00-10 швидкість руху буде такою:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weima |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | WM188FE |
| Минимальная ширина обработки | 60 см |
| Максимальная ширина обработки | 130 см |
| Максимальная глубина обработки | 25 см |
| Количество передач | 4 вперед/2 назад |
| Система запуска | Электростартер |
| Трансмиссия | Шестеренчато-цепной редуктор |
| Сцепление | Ременное |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 13 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Объем топливного бака | 5.5 л |
| Объем масляного бака | 1 л |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1800 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Высота | 850 мм |
| Вес | 120 кг |