Розміри кузова:
КОЛЕСА В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ!
Ребра жорсткості днища з профільної труби 30*20 мм, товщина листа днища 1,1 мм.
Перекидання кузова під кутом 45 градусів. Кузов кріпиться до рами причепа за допомогою шарнірного пристрою і планки яка фіксує кузов в перекинутому і транспортному положенні автоматично. Кузов перекидається вручну, перекидаючий пристрій причепа з правильно вибраним центром тяжіння шарнірної осі, що дозволяє легко перекидати повний причіп (500 кг) не вимагаючи особливих фізичних зусиль.
Гальмівна система: механічна (стрічкова)
Сидіння і спинка: дерев'яне, обтягнуте замінником шкіри. Є ящик для інструментів!
Причіп обладнаний механічними гальмами, великим кузовом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ШИП |
| Страна производитель | Украина |
| Грузоподъемность | 700 кг |
| Объем кузова | 0.96 куб. см |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 400 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Длина | 2000 мм |