Кентавр МК 10-1 — це компактний мотокультуратор, який має вага всього 10 кг і 2-тактний одноциліндровий двигун, потужністю 1,7 к.с. з повітряним охолодженням і призначений він для оброблення вже обробленого ґрунту. Основне застосування цієї моделі — міжрядне прополкування та "спішання" ґрунту перед висаджуванням рослин, насіння, оброблення землі навколо квітів, чагарників, винограду.
Робота з бензокультуриватором Кентавр МК 10-1 не забирає багато сил и з ним можуть легко впоратися підлітки, жінки, літні люди. Надійність культиватора Кентавр МК 10-1 забезпечена завдяки застосування в конструкції червячного редуктора и прямого привода.
Ширина культивації становить 300 мм, глибина — 160 мм.
Внимание! Як паливо до культиватора Кентавр МК 10-1 застосовується паливна суміш, яка складається з неетильованого бензину Аі-92/95 та оливи для двотактних двигунів. Під час приготування паливної суміші обов'язково дотримуйтеся рекомендацій виробника оливи.
| Двигун | 2-тактний одноциліндровий 1E40F |
| Потужність двигуна | 1,7 л.с. |
| Об'єм циліндра | 42,7 см3 |
| Редуктор | черв'ячний |
| Привод | прямий, через муфту зчеплення |
| Стартер | ручний |
| Число передач | 1 вперед |
| Реверс | немає |
| Охолодження | активна повітряна |
| Витрата палива | 0,45 л/год |
| Паливний бак | 1,2 л |
| Паливо | бензин Аі-92+ масло 2T |
| Ширина культивації | 30 см |
| Робоча глибина культивації | 16 см |
| Габарити (д/ш/в) | 620/440/680 мм |
| Комплектація | фрези — 4 шт. |
| Вага нетто | 10 кг |
| Країна-виробник | Китай |
Внимание! Безплатна доставка у відділення "Автолюкс" або "Делівері". Адресна доставка завдяки покупцям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |